Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR220M3P51A0
PTGL07AR220M3P51A0
PTGL07AR220M3P51A0 Murata Electronics
r90e-1954147.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 22ohms 56volts 1.0A ICL D=7.4mm LS=5.0mm
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR220M3P51A0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 22 OHM