Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR220M3P51B0
PTGL07AR220M3P51B0
PTGL07AR220M3P51B0 Murata Electronics
PTGL07AR220M3P51B0-792977.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 22ohm +/-20% PTC Thermistor
на замовлення 414 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR220M3P51B0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 56V 22 OHM 120C