PTGL07AR250H4B51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 80V 25 OHM 120C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 25ohm +/-25% PTC Thermistor.
Інші пропозиції PTGL07AR250H4B51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR250H4B51A0 Виробник : Murata Electronics TGL07AR250H4B51A0-793116.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 25ohm +/-25% PTC Thermistor