Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR250H4B51B0
PTGL07AR250H4B51B0
PTGL07AR250H4B51B0 Murata Electronics
TGL07AR250H4B51B0-792917.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 25ohm +/-25% PTC Thermistor
на замовлення 491 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR250H4B51B0 PTGL07AR250H4B51B0 Виробник : Murata Electronics r90e.ashx?la=en Description: PTC RESET FUSE 80V 140MA RADIAL