Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR330M6A51B0
PTGL07AR330M6A51B0
PTGL07AR330M6A51B0 Murata Electronics
r90e.ashx?la=en
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 140V 130MA RADIAL
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 33 OHM 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR330M6A51B0 Виробник : Murata Electronics TGL07AR330M6A51B0-793117.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 33 OHM 20%