Продукція > PTG > PTGL07AR450H8B52B0
PTGL07AR450H8B52B0
r90e.ashx
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 45ohm +/-25% PTC Thermistor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR450H8B52B0 Виробник : Murata Electronics TGL07AR450H8B52B0-793025.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 45ohm +/-25% PTC Thermistor
на замовлення 3 шт:
PTGL07AR450H8B52B0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 265V 45 OHM 120C