Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR470M3B51B0
PTGL07AR470M3B51B0
PTGL07AR470M3B51B0 Murata Electronics
POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 47OHM 120C
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Resistance - 25°C (Typ): 47 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 47OHM 120C, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Resistance - 25°C (Typ): 47 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR470M3B51B0 PTGL07AR470M3B51B0 Виробник : Murata Electronics S0410E-1140926.pdf PTC Thermistors 47ohm +/-20% PTC Thermistor