PTGL07AR4R6H2B51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 4.6 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 4.6ohms 30volts 2.0A ICL D=7.4mm LS=5.0mm.
Інші пропозиції PTGL07AR4R6H2B51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR4R6H2B51A0 PTGL07AR4R6H2B51A0 Виробник : Murata Electronics S0410E-1140926.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 4.6ohms 30volts 2.0A ICL D=7.4mm LS=5.0mm