Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR650H8B52A0
PTGL07AR650H8B52A0
PTGL07AR650H8B52A0 Murata Electronics
PTGL07AR650H8B52A0-792980.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 65ohm +/-25% PTC Thermistor
на замовлення 941 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 265V 84MA RADIAL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR650H8B52A0 PTGL07AR650H8B52A0 Виробник : Murata Electronics r90e.ashx?la=en Description: PTC RESET FUSE 265V 84MA RADIAL