Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR700H8B52A0
PTGL07AR700H8B52A0
PTGL07AR700H8B52A0 Murata Electronics
bk-e0968e-ptgl-ar-265v-e-1518517.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 70ohms 265volts 0.4A ICL D=8.0mm LS=5.0mm
на замовлення 986 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR700H8B52A0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 70 OHM