Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR700H8B52B0
PTGL07AR700H8B52B0
PTGL07AR700H8B52B0 Murata Electronics
PTGL07AR700H8B52B0-793079.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 70ohm +/-25% PTC Thermistor
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 265V 70 OHM 120C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR700H8B52B0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 265V 70 OHM 120C