Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR820M9A51B0
PTGL07AR820M9A51B0
PTGL07AR820M9A51B0 Murata Electronics
POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 265V 75MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.323" Dia x 0.256" T (8.20mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 75 mA
Current - Trip (It): 125 mA
Voltage - Max: 265V
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Current - Max: 500 mA
Resistance - 25°C (Typ): 82 Ohms
на замовлення 14177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 265V 75MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.323" Dia x 0.256" T (8.20mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 75 mA, Current - Trip (It): 125 mA, Voltage - Max: 265V, Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Current - Max: 500 mA, Resistance - 25°C (Typ): 82 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR820M9A51B0 PTGL07AR820M9A51B0 Виробник : Murata Electronics PTGL07AR820M9A51B0-792918.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 82ohm +/-20% PTC Thermistor