PTGL07AR8R2M3P51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 56V 8.2 OHM 120C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PTGL07AR8R2M3P51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AR8R2M3P51A0 PTGL07AR8R2M3P51A0 Виробник : Murata Electronics PTGL07AR8R2M3P51A0-792919.pdf PTC Thermistors 8.2 Ohm 20% 56volt