Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07ARR47M1B51A0
PTGL07ARR47M1B51A0
PTGL07ARR47M1B51A0 Murata Electronics
bk-e0991d-ptgl-ar-16v-e-1518472.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 0.47ohms 16volt 5.0A ICL D=7.5mm LS=5.0mm
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07ARR47M1B51A0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 0.47 OHM