Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS121M0N51A0
PTGL07AS121M0N51A0 Murata Electronics
r90e-837187.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120ohms 280volt 8.4A ICL D=7.8mm LS=5.0mm
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Max: 280V, Resistance - Initial (Ri) (Min): 96 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 144 Ohms, Resistance - 25°C (Typ): 120 Ohms.
Інші пропозиції PTGL07AS121M0N51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AS121M0N51A0 Виробник : Murata Electronics Description: FD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Max: 280V
Resistance - Initial (Ri) (Min): 96 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 144 Ohms
Resistance - 25°C (Typ): 120 Ohms