Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS201M0N51A0
PTGL07AS201M0N51A0
PTGL07AS201M0N51A0 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE
Packaging: Tape & Box (TB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 200ohms 280volt 5.6A ICL D=7.8mm LS=5.0mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AS201M0N51A0 PTGL07AS201M0N51A0 Виробник : Murata Electronics r90e-837187.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 200ohms 280volt 5.6A ICL D=7.8mm LS=5.0mm