Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS3R3K3B51A0
PTGL07AS3R3K3B51A0
PTGL07AS3R3K3B51A0 Murata Electronics
bk-e0909k-ptgl-as-51v-e-1518508.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 3.3ohms 51volts 3.0A ICL D=7.3mm LS=5.0mm
на замовлення 9477 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AS3R3K3B51A0 PTGL07AS3R3K3B51A0 Виробник : Murata Electronics r90e.ashx?la=en Description: PTC RESET FUSE 51V 389MA RADIAL