Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS3R3K3B51B0
PTGL07AS3R3K3B51B0
PTGL07AS3R3K3B51B0 Murata Electronics
bk-e0909k-ptgl-as-51v-e-1518508.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 3.3ohm +/-10% PTC Thermistor
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 51V 307MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.287" Dia x 0.138" T (7.30mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 307 mA, Current - Trip (It): 606 mA, Voltage - Max: 51V, Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm), Current - Max: 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AS3R3K3B51B0 PTGL07AS3R3K3B51B0 Виробник : Murata Electronics POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf Description: PTC RESET FUSE 51V 307MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.287" Dia x 0.138" T (7.30mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 307 mA
Current - Trip (It): 606 mA
Voltage - Max: 51V
Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm)
Current - Max: 3 A