Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS5R6K4N51B0
PTGL07AS5R6K4N51B0
PTGL07AS5R6K4N51B0 Murata Electronics
PTGL07AS5R6K4N51B0-1954197.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 5.6ohm +/-10% PTC Thermistor
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 186MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.287" Dia x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 186 mA, Current - Trip (It): 368 mA, Voltage - Max: 60V, Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm), Current - Max: 2.2 A, Resistance - 25°C (Typ): 5.6 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07AS5R6K4N51B0 PTGL07AS5R6K4N51B0 Виробник : Murata Electronics POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf Description: PTC RESET FUSE 60V 186MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.287" Dia x 0.138" W (7.30mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 186 mA
Current - Trip (It): 368 mA
Voltage - Max: 60V
Height - Seated (Max): 0.484" (12.30mm)
Current - Max: 2.2 A
Resistance - 25°C (Typ): 5.6 Ohms