Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07BB220N0B52A0
PTGL07BB220N0B52A0
PTGL07BB220N0B52A0 Murata Electronics
TGL07BB220N0B52A0-793060.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 22ohm +/-30% PTC Thermistor
на замовлення 1751 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 250V 130MA RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.236" T (8.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 130 mA, Current - Trip (It): 250 mA, Voltage - Max: 250V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Current - Max: 500 mA, Resistance - 25°C (Typ): 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07BB220N0B52A0 S0370E.pdf?1437968756000
PTGL07BB220N0B52A0 PTGL07BB220N0B52A0 Виробник : Murata Electronics S0370E.pdf?1437968756000 Description: PTC RESET FUSE 250V 130MA RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.236" T (8.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 130 mA
Current - Trip (It): 250 mA
Voltage - Max: 250V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Current - Max: 500 mA
Resistance - 25°C (Typ): 22 Ohms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Trip (It): 250 mA
Voltage - Max: 250V
Current - Max: 500 mA