PTGL07BD100N2B51A0
PTGL07BD100N2B51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 24V 10 OHM 80C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 10 Ohm 30% 24volt.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL07BD100N2B51A0 Виробник : Murata Electronics TGL07BD100N2B51A0-793061.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 10 Ohm 30% 24volt