Продукція > BOURNS INC. > PTL30-15W0-104B1
PTL30-15W0-104B1 Bourns Inc.
PTL.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 30MM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Fader Type: Standard, LED
Resistance: 100 kOhms
Написати відгук
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 30MM, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Fader Type: Standard, LED, Resistance: 100 kOhms.