Продукція > BOURNS INC. > PTL45-10R0-104B2
PTL45-10R0-104B2
PTL45-10R0-104B2 Bourns Inc.
PTL.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.125W TOP
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 45mm
Part Status: Active
Fader Type: Standard, LED
Resistance: 100 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 100K OHM 0.125W TOP, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 45mm, Part Status: Active, Fader Type: Standard, LED, Resistance: 100 kOhms.