PTMA401120A1AD
PTMA401120A1AD Texas Instruments
slts259b.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 36V-75Vin 1500V Iso DC-DC Converter
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PTMA401120A1AD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTMA401120A1AD PTMA401120A1AD Виробник : Texas Instruments slts259b.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DC DC CONVERTER 12V 10W
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)