PTMA401120A1AZ
PTMA401120A1AZ Texas Instruments
slts259b.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - SMD 10W 36V-75Vin 1500V Iso DC-DC Converter.
Інші пропозиції PTMA401120A1AZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTMA401120A1AZ PTMA401120A1AZ Виробник : Texas Instruments slts259b.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DC DC CONVERTER 12V 10W
товару немає в наявності
PTMA401120A1AZ PTMA401120A1AZ Виробник : Texas Instruments slts259b.pdf?t.download=true&u=5oefqw Isolated DC/DC Converters - SMD 10W 36V-75Vin 1500V Iso DC-DC Converter