PTN0402E1371BST1
PTN0402E1371BST1 Vishay / Thin Film
ptn-1763593.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .05watt 1.37Kohm .1% 25ppm
на замовлення 1050 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0402E1371BST1 PTN0402E1371BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 1.37K OHM 0.1% 1/20W 0402
товару немає в наявності