PTN0402E1472BST1
PTN0402E1472BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .05watt 14.7Kohm .1% 25ppm
на замовлення 232 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0402E1472BST1 PTN0402E1472BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 14.7K OHM 0.1% 1/20W 0402
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6