PTN0402E2001BST1
PTN0402E2001BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.05W 2Kohm 0.1% 25ppm 0402
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0402E2001BST1 PTN0402E2001BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: THIN FILM RES SMD 2K OHM 0.1% 0.
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)