PTN0402E2492BST1
PTN0402E2492BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: THIN FILM RES SMD 24.9K OHM 0.1%
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 24.9 kOhms
на замовлення 569 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THIN FILM RES SMD 24.9K OHM 0.1%, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 24.9 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0402E2492BST1 PTN0402E2492BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD 0.05W 24.9Kohm 0.1% 25ppm 0402
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PTN0402E2492BST1 PTN0402E2492BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: THIN FILM RES SMD 24.9K OHM 0.1%
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 24.9 kOhms