Продукція > SAME SKY > PTN06-B50CB20
PTN06-B50CB20
PTN06-B50CB20 Same Sky
ptn06.pdf
Виробник: Same Sky
Potentiometers 50kOhms, 20%, Crimped Terminals, Horizontal Trimmer
на замовлення 4801 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 6mm vertical 50K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN06-B50CB20 PTN06-B50CB20 Виробник : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 6mm vertical 50K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance