PTN0603E1052BST1
PTN0603E1052BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .15watt 10.5Kohm .1% 25ppm
на замовлення 1149 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E1052BST1 PTN0603E1052BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 10.5K OHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6