PTN0603E1472BST1
PTN0603E1472BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 14.7K OHM 0.1% 0.15W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 14.7 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 14.7K OHM 0.1% 0.15W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Resistance: 14.7 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E1472BST1 PTN0603E1472BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 14.7K OHM 0.1% 0.15W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 14.7 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
PTN0603E1472BST1 PTN0603E1472BST1 Виробник : Vishay / Thin Film WK73R-1840130.pdf Thick Film Resistors - SMD 147K ohm 1% 2W AEC-Q200