PTN0603E2051BST1
PTN0603E2051BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 2.05K OHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD .15watt 2.05Kohm .1% 25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E2051BST1 PTN0603E2051BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD .15watt 2.05Kohm .1% 25ppm
на замовлення 89 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
PTN0603E2051BST1 PTN0603E2051BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 2.05K OHM 0.1% 0.15W 0603