PTN0603E2211BST1
PTN0603E2211BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .15watt 2.21Kohm .1% 25ppm
на замовлення 900 шт:
термін постачання 175-184 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E2211BST1 PTN0603E2211BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 2.21K OHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 273 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6