PTN0603E24R3BST1
PTN0603E24R3BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 24.3 OHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 835 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays RES ARRAY, CONCAVE, 8 RES 0603, ISOLATED, 33 OHMS +/-2%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E24R3BST1 PTN0603E24R3BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 24.3 OHM 0.1% 0.15W 0603
товару немає в наявності
PTN0603E24R3BST1 Виробник : Vishay / Thin Film S4x-1381810.pdf Resistor Networks & Arrays RES ARRAY, CONCAVE, 8 RES 0603, ISOLATED, 33 OHMS +/-2%