PTN0603E3011BST1
PTN0603E3011BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 3.01K OHM 0.1% 0.15W 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 25ppm 3.01Kohms .1%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E3011BST1 PTN0603E3011BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 3.01K OHM 0.1% 0.15W 0603
товару немає в наявності
PTN0603E3011BST1 PTN0603E3011BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn-1763593.pdf Thin Film Resistors - SMD 25ppm 3.01Kohms .1%