PTN0603E3241BST1
PTN0603E3241BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .15watt 3.24Kohm .1% 25ppm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E3241BST1 PTN0603E3241BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 3.24K OHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 3 шт: