PTN0603E6811BST1
PTN0603E6811BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 6.81K OHM 0.1% 0.15W 0603
на замовлення 859 шт:
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD .15watt 6.81Kohm .1% 25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603E6811BST1 PTN0603E6811BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 6.81K OHM 0.1% 0.15W 0603
товару немає в наявності
PTN0603E6811BST1 PTN0603E6811BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD .15watt 6.81Kohm .1% 25ppm