PTN0603Y1003BST1
PTN0603Y1003BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: PTN0603 10PPM 100K 0.1% S T1 E1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - PTN0603Y1003BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 kohm, ± 0.1%, 150 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 150mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig, isCanonical: Y, Widerstand: 100kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 10ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PTN Series, productTraceability: No, Nennspannung: 75V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603Y1003BST1 PTN0603Y1003BST1 Виробник : VISHAY VISH-S-A0019582169-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - PTN0603Y1003BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 kohm, ± 0.1%, 150 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 150mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig
isCanonical: Y
Widerstand: 100kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 10ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PTN Series
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 750 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 100 kOhms
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 150mW
isCanonical: Y
Widerstand: 100kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PTN Series
productTraceability: No
Nennspannung: 75V
Produktbreite: 0.8mm