PTN0603Y4992BST1
PTN0603Y4992BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: PTN0603 10PPM 49.9K 0.1% S T1 E1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 49.9 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PTN0603 10PPM 49.9K 0.1% S T1 E1, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Resistance: 49.9 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0603Y4992BST1 PTN0603Y4992BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD 0.15W 49.9Kohm 0.1% 10ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 49.9 kOhms