PTN0603Y5000BST1
PTN0603Y5000BST1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 0.15W 500ohm 0.1% 10ppm
на замовлення 2265 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук