PTN0805E2002BST1
PTN0805E2002BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 20Kohms 0.1% 25ppm
на замовлення 259 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0805E2002BST1 PTN0805E2002BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 20K OHM 0.1% 1/5W 0805
на замовлення 1164 шт: