PTN0805E2501BST1
PTN0805E2501BST1 Vishay / Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 25ppm 2.5K 0.1%
на замовлення 5777 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PTN0805E2501BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.5 kohm, ± 0.1%, 200 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig, Widerstand: 2.5kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 2.032mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PTN Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.27mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0805E2501BST1 PTN0805E2501BST1 Виробник : VISHAY VISH-S-A0019582169-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - PTN0805E2501BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.5 kohm, ± 0.1%, 200 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig
Widerstand: 2.5kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 2.032mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PTN Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.27mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 829 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
PTN0805E2501BST1 PTN0805E2501BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 2.5K OHM 0.1% 1/5W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.5 kOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 2.5 kOhms