PTN0805E3832BST1
PTN0805E3832BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 38.3K OHM 0.1% 1/5W 0805
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 200mW 38.3Kohm 0.1%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN0805E3832BST1 PTN0805E3832BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 38.3K OHM 0.1% 1/5W 0805
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PTN0805E3832BST1 PTN0805E3832BST1 Виробник : Vishay / Thin Film ptn.pdf Thin Film Resistors - SMD 200mW 38.3Kohm 0.1%