PTN0805E5621BBT1
PTN0805E5621BBT1 Vishay Dale Thin Film
doc?60026
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: PTN0805 25PPM 5.62K 0.1% B T1
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 5.62 kOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PTN0805 25PPM 5.62K 0.1% B T1, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 5.62 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 5.62 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
PTN0805E5621BBT1 PTN0805E5621BBT1 Виробник : Vishay / Thin Film doc?60026 Thin Film Resistors - SMD 25ppm 5.62Kohms .1%