PTN10-A20SB20
PTN10-A20SB20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
ptn10.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TRIMMER 20KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
Number of Turns: 1.0
на замовлення 1983 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 20KOHM 0.15W PC PIN SIDE, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 20 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN10-A20SB20 PTN10-A20SB20 Виробник : CUI Devices ptn10-2999250.pdf Precision Potentiometers 10mm vertical 20K ohm screwdriver rotor linear 20% tolerance