PTN1206E3571BST1
PTN1206E3571BST1 Vishay / Thin Film
ptn-239928.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 3.57kohm 25ppm .1%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 3.57K OHM 0.1% 0.4W 1206.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E3571BST1 PTN1206E3571BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES 3.57K OHM 0.1% 2/5W 1206
PTN1206E3571BST1 PTN1206E3571BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES SMD 3.57K OHM 0.1% 0.4W 1206