PTN1206E7501BST1
PTN1206E7501BST1 Vishay Dale Thin Film
ptn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 0.4W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 7.5 kOhms
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 0.4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 7.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN1206E7501BST1 PTN1206E7501BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film ptn.pdf Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 0.4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 7.5 kOhms