PTN1206Y5000BST1
PTN1206Y5000BST1 Vishay Dale Thin Film
PdfFile_144539.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: PTN1206 10PPM 500 0.1% S T1 E1
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 500 Ohms
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PTN1206 10PPM 500 0.1% S T1 E1, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 500 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 500 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PTN1206Y5000BST1 PTN1206Y5000BST1 Виробник : Vishay / Thin Film PdfFile_144539.pdf Thin Film Resistors - SMD 0.4W 500ohm 0.1% 10ppm