PTR060V0020-TR Eaton Bussmann
Bus_Elx_DS_4401_PTR060V_Series.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: PTC RESETTABLE RADIAL 60V 0.2A
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 200mA; Imax: 40A; THT; PTR060V; reel, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.2A, Maximum current: 40A, Switched current: 0.4A, Max. voltage: 60V, Mounting: THT, Manufacturer series: PTR060V, Power: 410mW, Min. resistance: 1.83Ω, Max resistance: 2.75Ω, Fuses application: automotive applications; converters; DC devices; electronic applications; for rechargeabl battery; PC motherboard; protection of home appliances, Kind of package: reel, Operating temperature: -40...85°C.
Інші пропозиції PTR060V0020-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTR060V0020-TR PTR060V0020-TR Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Elx_DS_4401_PTR060V_Series-479739.pdf Resettable Fuses - PPTC PPTC 60V 0.2A Radial
товару немає в наявності
PTR060V0020-TR Виробник : EATON/BUSSMANN ptr060v.pdf Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 200mA; Imax: 40A; THT; PTR060V; reel
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.2A
Maximum current: 40A
Switched current: 0.4A
Max. voltage: 60V
Mounting: THT
Manufacturer series: PTR060V
Power: 410mW
Min. resistance: 1.83Ω
Max resistance: 2.75Ω
Kind of package: reel
Operating temperature: -40...85°C